Platin Agro Yazdır e-Posta

Yetiştiricilik yaparken bitkilerimizi çeşitli hastalıklardan, zararlı böceklerden ve yabancı otlardan korunması gerekmektedir.

Platin Agro; 200'e yakın Tarımsal ilaç markası ile siz sevgili üretecelerimizin alın terine sahip çıkmakta, zararlı böcek ve otlarla sizin adınıza mücadele etmektedir.

İlk hedefimiz; çiftçimizin el emeği göz nuru olan ürünlerinin karşılığını almalarını sağlamak bunun için de zararlı böceklere ve yabancı otlara karşı olan savaşını kazanmasını sağlamak ve zararını minimum seviyeye indirmektir.

Ayrıca yine bitkilerimizi hastalıklardan, zararlılardan koruyarak üretimi ve ürün kalitemizi yükseltmek hedeflerimizden bir diğeridir.

Bir diğer amacımız ise; genç, dinamik ve bir o kadar da tecrübeli kadromuzla ülke tarımımın kalkınmasına katkıda bulunmak ve daima kaliteli ekonomik ürünleri pazara sunmaktır.

Uzun süredir tarım ilaçları üretici firmalara hammadde temin etmek yükümlülüğünü üstlenmiş olan firmamız tarımın gerek ülkemiz gerekse dünya açısından önemi nedeniyle 8 yıldır ilaç ithalatına yönelmiş bulunmaktadır.

Teknik ve ticari uzmanlığımızın yanı sıra, ortak yarar için çalışma ve sürekli gelişime katkıda bulunma konusunda sorumlu ve duyarlı olduğumuza inanıyoruz.

Nerede sağlıklı bir bitki görüyor yüzü gülen bir üretici dostumuza rastlıyorsak görevimizi yaptığımıza inanıyor, gururlanıyor, mutlu oluyor ve daha da sıkı çalışıyoruz.