• Kaliteli Çözümler Merkezi!

HAKKIMIZDA

Yetiştiricilik yaparken bitkilerimizi çeşitli hastalıklardan, zararlı böceklerden ve yabancı otlardan korunması gerekmektedir. Platin Agro; 200'e yakın Tarımsal ilaç markası ile siz sevgili üretecelerimizin alın terine sahip çıkmakta, zararlı böcek ve otlarla sizin adınıza mücadele etmektedir. İlk hedefimiz; çiftçimizin el emeği göz nuru olan ürünlerinin karşılığını almalarını sağlamak bunun için de zararlı böceklere ve yabancı otlara karşı olan savaşını kazanmasını sağlamak ve zararını minimum seviyeye indirmektir.

Ayrıca yine bitkilerimizi hastalıklardan, zararlılardan koruyarak üretimi ve ürün kalitemizi yükseltmek hedeflerimizden bir diğeridir.

Bir diğer amacımız ise; genç, dinamik ve bir o kadar da tecrübeli kadromuzla ülke tarımımın kalkınmasına katkıda bulunmak ve daima kaliteli ekonomik ürünleri pazara sunmaktır. Uzun süredir tarım ilaçları üretici firmalara hammadde temin etmek yükümlülüğünü üstlenmiş olan firmamız tarımın gerek ülkemiz gerekse dünya açısından önemi nedeniyle 8 yıldır ilaç ithalatına yönelmiş bulunmaktadır.

Teknik ve ticari uzmanlığımızın yanı sıra, ortak yarar için çalışma ve sürekli gelişime katkıda bulunma konusunda sorumlu ve duyarlı olduğumuza inanıyoruz.

Nerede sağlıklı bir bitki görüyor yüzü gülen bir üretici dostumuza rastlıyorsak görevimizi yaptığımıza inanıyor, gururlanıyor, mutlu oluyor ve daha da sıkı çalışıyoruz.

VİZYON

İthal ettiğimiz ve ürettiğimiz tüm ürün çeşitlerimizi, önce Türk sonra Dünya çiftcilerine kolaylıkla ulaştırabilmek. Dünya'nın hemen hemen her yerinde yeni şubeler açmak. Dünya'daki her türlü bitkinin her tür sorununa en doğru çözüm bulmak. Buna göre en iyi ilaç markalarını üretmek. Dünya'da, tarım alanında Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edebilmek. Tüm Türk ve Dünya üreticisinin yüzünü güldürebilmek.

MİSYON

Üreticilerimize en iyi hizmeti verebilmek. Ürünlerimize yüksek kalite kazandırmak. Üreticilerimizin ürününün her türlü sorununa en etkili yöntemi kullanarak en kısa zamanda çözüm bulmak. Tüketiciye tarım ürünlerini en sağlıklı biçimde ulaşmasını sağlamak. Çözüm Ortaklarımızın yani Bayilerimizin taleplerini en kısa zamanda ve en doğru şekilde karşılayabilmek, kendimizi ve ortaklarımızı üreticilerimize mahçup etmemek.